מי אנחנו רי/מקס ספיריט?

RE/MAX SPIRIT הנו משרד מקצועי לשיווק וייעוץ נדל"ן (תיווך) מרשת רי/מקס הבינלאומית . ממוקם בקרבת קניון איילון. המשרד נותן מענה למוכרים וקונים דירות ונכסים באזור רמת גן, גבעתיים, בני ברק ושכונות עבר הירקון הצפוניות הקרובות של תל אביב. המשרד מעניק את שרותיו באמצעות כ 15 סוכנים ויועצי נדל"ן, בעלי רישיון לתיווך במקרקעין ממשרד המשפטים, בוגרי קורס תיווך בביה"ס לנדל"ן בחברת רי/מקס. סוכני המשרד עוברים השתלמויות שוטפות על מנת להמשיך ולהוביל את תחום התיווך ברמת גן, גבעתיים ובני ברק.


תחומי הפעילות במשרד הם:

  • יעוץ, ליווי ותיווך במכירה וקניה של דירות משומשות למגורים ברמת גן, גבעתיים בני ברק ותל אביב.
  • ייעוץ ליווי ותיווך בהשכרת דירות למגורים  ברמת גן, גבעתיים בני ברק ותל אביב.
  • ייזום וליווי פרויקטים של תמ"א 38 ברמת גן, גבעתיים, בני ברק ותל אביב.
  • מכירת דירות חדשות ופרויקטים עבור קבלן מבצע.
  • ייעוץ ליווי ותיווך בהשכרה למשרדים ועסקים .

 
 
ב-RE/MAX SPIRIT אנו מקפידים על יצירת בידול באמצעות הענקת שרות מקצועי ומיומן ללקוחות ושקיפות מלאה לכל אורך התהליך. המשרד בולט בהפעלת תכנית עבודה מקיפה ליצירת ערך עבור לקוחותיו תוך שימוש בערוצי שיווק רבים, מגוונים וחדשניים. אנו שולטים במדיה החברתית ובעולם הדיגטלי - הכל כדי לקדם את שיווק ומכירת הבית שלך!


בעלי המשרד, שרון ודרור בוקצ'ין

 הינם בעלי ניסיון עסקי רב ומוצלח שתורם רבות לשירות המקצועי ללקוח. שרון בוקצ'ין, בעברה היתה מנהלת משאבי אנוש בחברות הייטק ועסקה שנים רבות בשיווק, כמו כן היתה בעלת סטודיו לעיצוב ואדריכלות פנים עם התמחות לבתי יוקרה. דרור בוקצ'ין, בעברו היה בתפקידי ניהול בכירים ומנכ"ל בחברות תקשורת מובילות בארץ ובחו"ל. וכן, היה סמנכ"ל של חברת הצבעים המובילה נירלט. בזכות הידע הרב, הניסיון העצום והתרבות הארגונית ממנה צמחו, יודעים היום ברי/מקס ספיריט להעניק ללקוח חוויה אחרת וחדשה בתיווך. אנו נותנים לך ידע, ערך מוסף, שירות מקצועי ואיכותי וחיבור עם יועצים מקצועיים רבים (יועצי משכנתאות, עו"ד מומחים למקרקעין, מעצבי פנים ועוד). אנו נקל עליך את תהליך מכירת/רכישת הבית שלך, תוך ליווי אישי של יועץ נדל"ן מומחה.

רוצה לדעת עוד על צוות המשרד? לחצו כאן
 
רשת RE/MAX העולמית הוקמה בשנת 1973. הרשת פועלת ב 97 מדינות באמצעות 7000 משרדים ו 90,000 סוכנים. הרשת פועלת בישראל משנת 1996 והינה הרשת הגדולה והמובילה בישראל עם כ - 110 משרדים ו- 1100 סוכנים וזכיינים פעילים. הרשת מפרסמת את הבית שלך באתר נכסים ב- 97 מדינות בעולם ו- 90,000 סוכנים יכולים למכור את הבית שלך!
 

צוות יועצי הנדל"ן של RE/MAX SPIRIT הנו מגוון מבחינת גיל ורקע של האנשים. יש לנו יועצים צעירים ונמרצים בשנות ה- 20 ועד ליועצים בגיל פנסיה. חלקם הגיעו מרקע טכנולוגי, חלקם עם רקע משפטי וחלקם עם ניסיון שטח מקצועי. אין לנו ספק, שאצלנו תמצא את היועץ שהכי נכון לך והכי מתחבר אליך. את כולם מאפיינת אהבת אדם, רצון לתת את השרות המקצועי ביותר שניתן להציע ושליטה מלאה באזור העבודה

 

אנו תורמים לקהילה!

יועצי הנדל"ן ובעלי המשרד של RE/MAX SPIRIT תורמים מזמנם ומכספם למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם באמצעות עמותת "גדולים מהחיים". אנו משתתפים בפעילויות משמחות לילדים ותורמים מכל עסקת תיווך לעמותה. אנו שמחים לתרום ולתת :)

עוד על תרומתנו לקהילה ומידע על עמותת גדולים מהחיים ניתן למצוא כאן

אם גם את/ה רוצה לשמוע עוד צור קשר
 

site by Armadil   |  powered by webydo

מלא הפרטים הבאים ואנו ניצור איתך קשר מיידי:

שלח

תודה!

הודעתך נשלחה בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

שלח

תודה!

הודעתך נשלחה בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה